Bavíme se doma

Medvědi v herněMilé děti, milí rodiče,
 
vypadá to, že koronavirovou epidemii zatím zvládáme dobře, a tak se postupně můžeme vracet ke společné práci a osobnímu kontaktu. Čumáček, Ušanda i Tamík už se nemohou dočkat. 
 
Některé děti už se vydaly do školek a škol, některé stále zůstávají doma. Pro všechny ale nadále připravujeme nápady, jak se doma nenudit a jak se hrou naučit spoustu nových věcí. 
 
 

VIDEA PRO DĚTI O KORONAVIRU A JAK SE PŘED NÍM CHRÁNIT

Připravili jsme pro vás a vaše děti krátká videa (pohádky) v českém znakovém jazyce o tom, co je to vlastně ten koronavirus a jak se před ním chránit. Jako pracovní listy k tomu můžete použít i omalovánky Jak zvítězit nad drakem Koronem.
Více informací, videa a omalovánky ZDE.
 
Moc nás těší, že videa o tom, jak bojovat s Drakem Koronem a co dělat, abychom ho společně porazili, Vás moc zaujala.
Podívejte se, jak díky našim videím ADRIANNE pochopila, co je koronavirus vlastně zač a jak s ním KEVIN umí pěkně zatočit :-)
 

BAVÍTE SE I U VÁS DOMA

Jsme moc rádi, že už se nám CHLUBÍTE SVÝMI VÝTVORY
a posíláte nám fotografie, jak Vám to doma hezky jde. 
Máte taky zdokumentováno, jak si doma hrajete? Pošlete nám vše na na e-mail X8Is33i_VX~DR_j785pJ. Dáte-li nám souhlas, ukážeme Vaše fotografie a dílka i ostatním.
 
 
 
 
HRY A TRÉNINK DOVEDNOSTÍ NA PONDĚLÍ 1. 6.
Téma: Děti, pojďte si hrát
 
 
 
 
 
 
 

Všechny hry z předchozích dnů najdete v těchto rubrikách pěkně pohromadě. Zahrajte si ty, na které se u vás doma nedostalo. A nebo si zopakujte ty, které vás nejvíce pobavili :-)

HRAJEME SI

KOMUNIKUJEME