Bavíme se doma

Medvědi na prázdnináchMilé děti, milí rodiče,
 
začaly nám prázdniny...
Věříme, že s rodinou a přáteli vyrazíte za zážitky k vodě, do hor, na hrady a zámky, do zoo nebo třeba do lesa na houby.
Ať už zůstane doma v Čechách, nebo vyrazíte za hranice,
přejeme Vám ze srdce, aby se Vám léto vydařilo.
 
Rubrika, stejně jako Čumáček, Ušanda a Tamík, bude mít také volno. Všechny hry tu ale zůstanou a třeba se Vám večer nebo při deštivých dnech budou hodit :-)
 
Jsme moc rádi, že Vás naše rubrika baví, proto Vám ji v září představíme v nové podobě. Můžete se těšit. 
 
Krásné léto
Váš tým Tamtamu 
 

Všechny hry najdete v těchto rubrikách pěkně pohromadě. Zahrajte si ty, na které se u vás doma nedostalo. A nebo si zopakujte ty, které vás nejvíce pobavili :-)

HRAJEME SI

KOMUNIKUJEME

 

VIDEA PRO DĚTI O KORONAVIRU A JAK SE PŘED NÍM CHRÁNIT

Krátká videa (pohádky) v českém znakovém jazyce o tom, co je to koronavirus a jak se před ním chránit. Jako pracovní listy k tomu můžete použít i omalovánky Jak zvítězit nad drakem Koronem. Více informací, videa a omalovánky ZDE.
 
Podívejte se také , jak díky našim videím ADRIANNE pochopila, co je koronavirus vlastně zač a jak s ním KEVIN umí pěkně zatočit :-)

BAVÍTE SE I U VÁS DOMA

Pochlubili jste se nám, jak Vám naše hry doma krásně šly. Máte taky zdokumentováno, jak si doma hrajete? Pošlete nám vše na na e-mail X8Is33i_VX~DR_j785pJ. Dáte-li nám souhlas, ukážeme Vaše fotografie a dílka i ostatním.