Výstava obrazů Kruhy na vodě

26. září 2022
Výstava obrazů Kruhy na vodě

Spolek Orbi Pontes zve v rámci festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením na výstavu obrazů. Zájemcům zapůjčí tablety, na kterých bude možné sledovat přepis řeči průvodce.

Místo: Galerie Kooperativa, Pobřežní 665/21, Praha 8 – Karlín
Organizátor: Orbi Pontes
Web: www.koop.cz/galerie/vystavy/kruhy-na-vode

Ponořte se s námi do umění. Na výstavě uvidíte romantickou krajinu Piepenhagena a Antonína Mánesa, Chittussiho nádherné krajiny z Francie i Čech, Chwalovy dramatické krajiny, Mařákovu Lesní tůni, slavný impresionistický obraz Na lavičce od Antonína Slavíčka, Krajiny Františka Kavána, Hudečkovo Koupání nebo velkolepý Okořský potok, Panuškův Rybník, Radimského francouzské a české vody, Lebedův Rybník Malý Dubovec, Kalvodovu zimu, Špálovu Otavu, Rabasův Potok v lese a ze současných umělců Exnerovu Ranní impresi nebo Bachové U Kokořína.

To je jen malý výčet z více než 100 vystavených obrazů ze sbírky Kooperativy a od soukromých zapůjčitelů, které zachycují krajinu s vodní hladinou.
Zapůjčitelé: Galerie Kodl, Karlštejnská a.s., Goltzova tvrz, České přístavy, soukromí sběratelé.

384w

Komentovaná prohlídka se uskuteční v pondělí 26. září 2022 od 11:00 do 12:00 hodin v Galerii Kooperativa v Karlíně. 

Vstup na akci je zdarma, je třeba se předem přihlásit na e-mailové adrese -nGBRdenW7c-5b6a_hADVc29g.

Do zprávy napište, zda potřebujete sledovat přepis výkladu, abychom zajistili dostatečný počet tabletů. Pokud budete v rámci jednoho mailu přihlašovat více osob, připojte prosím rovněž informaci, kolik je zájemců o přepis.

Zdroj: Helpnet / Orbi Pontes
Foto: Galerie Kooperativa