Zahradní slavnost jsme si opravdu užili!

18. září 2020
Zahradní slavnost jsme si opravdu užili!

Tak jsme vykouzlili ve Stodůlkách čarodějnickou školu, která jako by z oka vypadla té bradavické, do níž chodil Harry Potter...

Děti dorazily z nástupiště 9 3/4 až k nám a hned se s vervou vrhly do kouzlení a plnění tajemných úkolů. Prolézaly Aragogovu pavičinu, míchaly lektvary v laboratoři profesora Snapa, hrály famrfpál, luštily runové šifry, procházely strašidelnou cestou do Prasinek, hrály na šamanské bubínky, skákaly na hradě a spoustu dalšího. 

Odpolednem nás provázel náš ambasador - herec Jaroslav Dušek. Ač měl kouzelnou hůlku, nikoho nezaklel :-) Kouzelník Stanislav Jílek, starší student bradavické školy, dětem předvedl, co umí. Vykouzlil i pizzu, což se hodilo, i když naši kuchaři připravili ve Velké síni spoustu jídla a pití. A svou skvělou muzikou nás po celou dobu provázela skupina Napořád. Do českého znakového jazyka vše tlumočila Naďa Hynková Dingová a naše milé kolegyně ze sociálně aktivizačních služeb a rané péče. 

Zábavné odpoledne jsme uspořádali ve spolupráci s Informačním centrem rodičů a přátel sluchově postižených. Vše jsme mohli objednat a nakoupit díky příspěvkům těchto organizací:

Praha     MČ Praha 5     MČ Praha 13

4.MK_1   

Nadace Umění pro zdraví      prescoGroup

Počasí si nechalo zlověstné mraky na jindy a nám dopřálo krásný slunečný den. A my jsme si ho všichni užili naplno! :-)

Podívejte se do naší FOTOGALERIE