Ochranné štíty od firmy Y SOFT pomáhají Tamtamu

15. června 2020
Ochranné štíty od firmy Y SOFT pomáhají Tamtamu

Firma Y SOFT věnovala 100 ochranných štítů Centru pro dětský sluch Tamtam. Využívají je zaměstnanci a klientské rodiny ze sociálních služeb organizace, konkrétně ze sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi, rané péče Čechy, rané péče pro Moravu a Slezsko a odborného sociálního poradenství.

 

Přední poskytovatel inteligentních kancelářských řešení společnost Y Soft Corporation zdarma dodala veřejným pracovníkům v Česku přes 20 000 ochranných štítů. Další 4 000 pak Y Soft dodal do Evropy jako výraz solidarity. 

V průběhu koronavirové pandemie se Y Soft připojil k občanské iniciativě tisknecelecesko.cz, kdy se do 3D tisku pomůcek pro zdravotníky a pracovníky ve veřejném sektoru pustili domácí uživatelé, firmy, školy a další organizace vybavené 3D tiskárnami. Stejně tak se k iniciativě zapojila společnost Y Soft, která má ve svém produktovém portfoliu 3D tiskárny specificky zaměřené pro segment školství. Ukázalo se, že tyto tiskárny jsou vhodné pro tisk čelenek obličejových štítů a tak firma během jednoho dne postavila improvizovanou 3D výrobní linku. 

Sto takto vyrobených ochranných štítů již slouží i zaměstnancům a klientům Tamtamu.
Moc děkujeme.