Tamtam v Olomouci na nové adrese

30. června 2021
Tamtam v Olomouci na nové adrese

Od 1. 7. 2021 najdete naši službu Raná péče pro Moravu a Slezsko v Olomouci na nové adrese - Pekařská 491/9.

A když změna, tak změna. Ke stejnému datu služba rovnou zkracuje svůj název na “Raná péče Morava a Slezsko”. 

Nové působiště Rané péče Morava a Slezsko v Pekařské ulici je dobře dopravně dostupné, tramvajová zastávka je přímo před budovou. Parkování pak je možné v přilehlých ulicích.
Na Pekařské 9 nově sídlí spolu s ranou péčí i další služba Tamtamu - Sociální poradna pro osoby se sluchovým postižením a jejich blízké. 

Pekařská 491/9

Stěhování proběhlo v minulém týdnu a naše kolegyně se postupně zabydlují. První vstupní konzultace pro nové klienty rané péče proběhnou už v pátek 2. července. 
Nové prostory poskytnou dostatek místa jak pro pracovny poradců rané péče a provozních zaměstnanců, tak pro konzultační místnosti, místa pro setkávání rodin a další aktivity. Výhodou je i sklad hraček a garážovaná stání pro tři z našich sedmi služebních vozů. 

Tamtam v Olomouci se stěhuje      Tamtam v Olomouci se stěhuje      Tamtam v Olomouci se stěhuje            

Velké poděkování patří všem, kteří se o přestěhování služby jakkoliv  zasloužili - od samotného hledání nových prostor, přes zajištění financí, návrh uspořádání jednotlivých místností, zařizování všech potřebných úprav, vyřizování úředních záležitostí, až po samotné balení, stěhování a zabydlování. 

Tamtam v Olomouci se stěhuje      Tamtam v Olomouci se stěhuje      Tamtam v Olomouci se stěhuje                      

Po prázdninách plánujeme dny otevřených dveří. Ten, kdo by měl zájem přijít se podívat už dříve, ať neváhá a kontaktuje nás.