Tamtam bude v televizi!

10. března 2021
Tamtam bude v televizi!

V sobotu 13. března 2021 od 20.10 hodin odvysílá Česká televize další díl oblíbeného pořadu TAJEMSTVÍ TĚLA, tentokrát charitativní. Celý večer tak můžete prostřednictvím dárcovské SMS přispět na projekt našeho centra.

Lidské tělo, jehož tajnostem se pořad věnuje, je dokonalý stroj. Někdy se ale stane, že některá jeho část nefunguje tak dobře, jak by měla. A právě to se stává i u našich malých klientů, kteří se nemohou spolehnout na svůj sluch. Aby si i přesto mohli užívat život naplno a víceméně bez omezení jsem tu pro ně také my, v Tamtamu. Podporujeme rodiny s dětmi se sluchovým postižením, aby mohly žít běžným způsobem života.

Jeden z moderátorů – Petr Vacek – vás vezme na malou exkurzi do jednoho z pracovišť Centra pro dětský sluch Tamtam, které je v pražských Stodůlkách. Nahlédnete do jeho prostor a více o fungování naší organizace prozradí ředitelka Jana Fenclová. Zajímavosti o sluchu pak přímo v pořadu odhalí jeden z nejpovolanějších, otorinolaryngolog MUDr. Jiří Skřivan.

Své vědomosti nejen o sluchu si pak otestujete spolu se zajímavými soutěžícími, kterými pro tentokrát budou herci Zuzana Kajnarová, Marek Lambora a Michal Kavalčík a také prvotřídní hokejista David Pastrňák. Večerem jako vždy provedou Martin Dejdar a Petr Vacek. Pořad bude opatřen skrytými titulky. 

Tajemství těla_2_foto Pavla Černá

Přispět může každý. Stačí poslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS TAMTAM 30, 60 nebo 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč.

Za podporu Vám všem předem děkujeme. A přejeme příjemnou i poučnou zábavu.
Váš Tamtam