Peníze z charitativního večera podpoří i Tamtam

5. května 2020
Peníze z charitativního večera podpoří i Tamtam

Pořad Kuře v bačkorách na České televizi se povedl! Vybrané peníze podpoří i projekt Centra pro dětský sluch Tamtam.

 

 

 

Pomozte dětem logoCharitativní večer Kuře v bačkorách na podporu sbírky Pomozte dětem byl skvělý a vybralo se v něm rekordních 9 288 306 Kč!Mezi organizacemi, které budou v letošním ročníku podpořeny (všechny najdete - TOP 30 neziskových organizací), je i Centrum pro dětský sluch Tamtam. Částka 148 900 Kč podpoří projekt “Chceme si rozumět”. Cílem tohoto projektu je nabídnout rodičům i dětem se sluchovým postižením služby psychologa, který je sám sluchově postižený, takže problematiku zná. Tamtam chce zajistit vysokou profesionální úroveň, a proto chce psychologickou poradnu vybavit nejrůznějšími pomůckami. Projekt podpoří cca 40 rodin s dětmi se sluchovým postižením.

A koho jste mohli během charitativního pořadu vidět? Do svých obýváků nás pozvali známé osobnosti české hudební scény – Marie Rottrová, Vojta Dyk, Miro Žbirka a Ráchel Skleničková, Ondřej Ruml, Milan Cajs, Petr Janda, Barbora Poláková, Vladimír Mišík, Dan Bárta, Ewa Farna, Ondřej Havelka a jeho Melody Makers a Jiří Korn & 4TET. Večerem provázel Aleš Háma.

Sbírka pokračuje ještě do konce června a všichni mohou Kuřeti pomáhat vybírat na další organizace, které si podporu ve své práci také zaslouží!

Více informací najdete na www.pomoztedetem.cz.