Benefiční večer pro Kuře na ČT

1. dubna 2021
Benefiční večer pro Kuře na ČT

Peříčkový týden, který probíhá od 29. března, vyvrcholí o Velikonočním pondělí, tedy 5. 4. 2021, benefičním večerem pro Kuře na ČT1 od 20.10 hodin. Zapojte se
a pomozte dětem, které to potřebují.

Tradiční přímý přenos pro pomoc znevýhodněným dětem se i letos ponese v netradičním duchu. Do pomoci se zapojilo mnoho známých osobností vyzývající
k zaslání daru pro děti jako Aneta Langerová, Klára Výtisková, kapela Monkey Business či Hanka Zagorová. Každý z nich si pro vás, diváky, připravil svůj hudební medajlonek – Aneta Langerová na parníku bude zpívat o láce, kapela Monkey Business pozve diváky k sobě na chatu, kde teď tráví nejvíce času, Hanka Zagorová, Standa Hložek a Petr Kotvald vzdají čest záchranářům a zdravotníkům a zazpívají známou píseň ze seriálu Sanitka. Více informací k natáčení a přípravě pořadu najdete stránkách České televize.

Srdečně vás proto všechny zveme k obrazovkám. Pobavíte se a můžete pomoci. Mezi 30 nejkvalitnějšími projekty, které  žádají o podporu ze sbírky Pomozte dětem, je i naše Centrum pro dětský sluch Tamtam. Můžete ale samozřejmě podpořit i některou z dalších organizací. 

Seznam všech organizací TOP 30 naleznete zde

V aktuálním ročníku, který bude ukončen v květnu 2021, se nyní na vybrané projekty vybírá téměř 10 miliónů korun. Přesně jde o 9 069 785 Kč pro 3 471 dětí.

Moc děkujeme, že pomáháte.

Zdroj a ilustrační foto: NROS
https://www.pomoztedetem.cz/pomozme-detem-spolecne-5-4-na-ct-1/