Průvodce zákony pro rodiče

22. března 2021
Průvodce zákony pro rodiče

Společnost Aperio vydala Průvodce zákony pro rodiče, který ve svých kapitolách čtivou formou radí rodičům, jak se vypořádat s častými situacemi.

Aperio – Společnost pro zdravé rodičovství je spolek podporující rodiče, kteří řeší otázky ohledně zaměstnání, těhotenství, partnerských vztahů či rozvodů. Společnost Aperio nyní vydala Průvodce zákony pro rodiče. Průvodce ve svých kapitolách čtivou formou radí rodičům, jak se s konkrétní situací vypořádat. Každá kapitola nabízí konkrétní příběh, který je doplněn např. příklady, vzory žádostí, kontakty, odkazy, myšlenkovými mapami nebo rady, jak náročné situace zvládat.

Jednotlivými kapitolami jsou Mateřská a rodičovská dovolená, Pracující rodiče, Sólo rodiče a Další časté situace. Tento průvodce má celkem 270 stran, které mohou být pro rodiče velkým pomocníkem. Průvodce je možno si stáhnout zdarma ve formátu PDF na webových stránkách www.aperio.cz nebo si jej přečíst po jednotlivých kapitolách v online verzi.

Zdroj: https://www.helpnet.cz/aktualne/pruvodce-zakony-pro-rodice-na-rok-2021
Foto: Aperio - Společnost pro rodičovství

Aperio – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.. Průvodce zákony pro rodiče. Praha, 2021. ISBN 978-80-907136-7-3 PDF verze