Časopis Dětský sluch

Tamtam vydává tištěný odborný čtvrtletník Dětský sluch, který přináší názory odborníků, zkušenosti rodičů i informace ze zahraničí na aktuální témata. Je určen především rodinám s dětmi se sluchovým postižením z celé České republiky, ale i odborníkům – lékařům, pedagogům, psychologům, sociálním pracovníkům a studentům těchto oborů.

Dětský sluch

Magazín Dětský sluch vychází za podpory Ministerstva zdravotnictví České republiky.
Roční předplatné stojí 400 Kč včetně poštovného.
Objednávky na e-mailu: ~.qk1196LTGk3d5eT-M.

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat v tištěném magazínu Dětský sluch nebo na informačním portálu idetskysluch.cz? Ceník inzerce a termíny uzávěrek najdete tady.
Pro více informací využijte kontakt: e-mail: 6krC-Zdgc8m%Cd5ea8zhTj, tel.: +420 734 572 439.

Vyšlo další číslo - 1/2021
První letošní číslo časopisu Dětský sluch je na téma Za časů pandemie. Přečtete si v něm mimo jiné  rozhovor s psycholožkou PhDr. Simonou Hoskovcovou, PhD. o tom, že vytěžit maximum můžeme i z pandemie. Psycholog PhDr. Štěpán Vymětal, PhD., který se zaměřuje na krizové situace, Vám poradí, jak pandemii využít k pozitivním změnám. Učitelé Tomáš Bogner a Ivana Zoulíková hovoří o výuce na dálku u sluchově postižených dětí. A dočtete si i řadu dalších zajímavých poznatků odborníků a zkušeností rodičů, jak se právě oni "poprali" s výzvami, které před nás současná situace postavila. 

DS 1 2021

DS 1 2021 obsah